Rreth Nesh

about-ph
ikon

Rreth Nesh

Ju keni të drejtë për një zbritje Genius në Hotel Millenium Tirana! Për të kursyer në këtë pronë, gjithçka që duhet të bëni është të identifikoheni. I vendosur në Tiranë, 300 metra nga sheshi Skënderbej, Hotel Millenium Tirana ofron dhoma me pamje nga qyteti dhe WiFi falas. Prona ndodhet pranë disa atraksioneve të njohura, 50 metra nga Galeria Kombëtare e Arteve Tirana, 500 metra nga Katedralja e Shën Palit dhe 80 metra nga Reja - Reja. Mysafirët mund të shijojnë ushqime amerikane dhe greke në restorant ose të pinë një koktej në bar. Të gjitha dhomat e mysafirëve në hotel janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kasafortë dhe një banjo private me bidet, tualetin falas dhe një tharëse flokësh. Dhomat përfshijnë një kazan, ndërsa dhomat e zgjedhura kanë gjithashtu një tarracë dhe të tjerat gjithashtu kanë pamje nga kopshti. Në Hotel Millenium Tirana dhomat janë të pajisura me çarçafë dhe peshqir. Stafi flet anglisht, italisht dhe shqip në recepsion.

Pse të na zgjidhni ne?

Mëngjes

Parkim pa pagese

Recepsion24-orë

Wifi pa pagesë

Restorant

Akomodim nga aeroporti

MILLENIUM HOTEL

- Mesoni sekretin e nje jete te lumtur! -

VLERESIMET

Ata do të thonë diçka për ne.

"Qëndrimi në hotel në zemër të Titana ishte një kënaqësi absolute! Vendndodhja nuk mund të ishte më e mirë, me qasje të lehtë në të gjitha atraksionet e qytetit dhe jetën e gjallë të natës. Rekomandohet shumë për këdo që kërkon të zhytet në energjinë e Titana!"

- Hannah

GERMANY

"Vendndodhja qendrore e hotelit në Titana e bëri eksplorimin e qytetit një fllad. Nga kafenetë e çuditshme deri te monumentet historike, gjithçka ishte vetëm një shëtitje e shkurtër larg. Plus, akomodimet komode dhe stafi i vëmendshëm e bënë qëndrimin tonë vërtet të paharrueshëm. Mezi pres ta vizitojmë përsëri !"

Jonas

GERMANY

"Çfarë gur i çmuar në zemër të Titana! Vendndodhja kryesore e hotelit na lejoi të shfrytëzonim sa më shumë kohën tonë në qytet, me akses të përshtatshëm në dyqane, restorante dhe vende kulturore. Dhomat komode dhe komoditetet e nivelit të lartë ofruan të përsosurën tërhiqni pas një dite vizitore 10/10 do të qëndronte përsëri këtu!"

Agathe

FRANCE